دعوت سرپرست شهرداری اراک از آحاد شهروندان اراکی جهت شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن

اخبار

به گزارش اداره ارتباطات و اموربین الملل شهرداری اراک، متن پیام مهندس شالی بگ سرپرست شهرداری اراک به این قرار است:

“بسمه تعالی

ملت شریف و عزتمند شهر اراک
فرا رسیدن ایام گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی ایران که با هدف استقلال این مرز و بوم و آزادی ملت به وقوع پیوست، در چهلمین سالگرد غرورآفرین خود دارای اهمیتی خاص و جایگاهی در خور توجه است، چراکه امیدی وصف‌ناپذیر و طراوتی بی‌بدیل  در دل امت زنده کرده است.

ضمن عرض تبریک ایام‌الله دهه فجر به ساحت مقدس مردم کشورمان به ویژه شهروندان عزیز اراک، از تمامی آحاد ملت به عنوان صاحبان حقیقی انقلاب دعوت به عمل می‌آید تا با شرکت در مراسم باشکوه ۲۲ بهمن، ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های امام خمینی(ره) و شهدای گرانقدر انقلاب و جنگ، پیام صلح، دوستی و آزادی‌ خواهی خود را به گوش جهانیان برسانند.
امید است که با تداوم درایت، همسویی و تعامل دل‌سوزان کشور و بزرگان نظام اسلامی زمینه همبستگی و تداوم اتحاد ملی ایران بیش از پیش فراهم شود.

ابوالفضل شالی بگ

سرپرست شهردار ی اراک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار
برگزاری جلسه شورای اداری شهرداری

یکی دیگر از سری جلسات شورای اداری شهرداری در سال ۹۸، به ریاست مهندس شفیعی شهردار اراک و با حضور معاونین، شهرداران مناطق، روسای سازمان های تابعه و مدیران ستادی، با محوریت بررسی برنامه ها و مهم ترین موضوعات مدیریت شهری برگزار گردید.مهندس شفیعی در این نشست از مدیران و …

اخبار
حضور شهردار کلانشهر اراک در سومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند

سومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند با محوریت بررسی تجارب شهرهای هوشمند آسیایی، با حضور مهندس شفیعی شهردار کلانشهر اراک، رضایی رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر و کارشناسان شهرداری اراک، در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد برگزار شد.

اخبار
بازدید شهردار اراک به همراه دادستان و مدیر کل دفتر فنی استانداری مرکزی از پروژه رنگ آمیزی پلکانی منازل شهرک ولیعصر(عج)

مهندس شفیعی شهردار اراک به همراه دکتر قاسمی دادستان و مهندس نوازنی مدیر کل دفتر فنی استانداری مرکزی از پروژه رنگ آمیزی پلکانی منازل کوی ولیعصر(عج) بازدید نمودند. شهردار اراک در این بازدید گفت: از آنجا که بخش بزرگی از منازل شهرک ولیعصر(عج) در مجاورت کمربندی جنوبی قرار گرفته که …