رکاب زنی سرپرست شهرداری اراک همراه با شهرداران کلان شهرها

اخبار

به گزارش اداره ارتباطات و اموربین شهرداری اراک، یکصدمین نشست مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران، در شهرداری تهران و با حضور پیروز حناچی شهردار پایتخت برگزار شد.
در این جلسه که پیش از دیدار شهرداران کلانشهرها با معاون اول رییس‌ جمهور برگزار شد، اعضا به تبادل نظر درباره موضوعات مطرح در جلسه با معاون اول رییس جمهور پرداختند.
از جمله این موضوعات تعیین وضعیت بدهی دولت به شهرداران و رسیدگی به معضلات استخدامی در شهرداری ها بود.در این نشست شهرداران همدان، اهواز، قم، اراک ، تبریز، اصفهان، شیراز، ارومیه، مشهد، رشت، یزد، کرمان، تهران، زاهدان، اردبیل و کرج شرکت داشتند و به تبادل نظر پرداختند.لازم به ذکر است، با توجه به پیوستن شهردار تهران به «کمپین سه شنبه های بدون خودرو»، پیروز حناچی پیشنهاد داد شهرداران حدفاصل خیابان بهشت تا پاستور را با دوچرخه طی کنند؛ که این پیشنهاد با استقبال شهرداران کلانشهرها رو به رو شد.لذا بعد از اتمام نشست، شهرداران کلانشهرها همراه با شهردار تهران، این مسافت را برای ملاقات با معاون اول رییس جمهور رکاب زدند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار
برگزاری جلسه شورای اداری شهرداری

یکی دیگر از سری جلسات شورای اداری شهرداری در سال ۹۸، به ریاست مهندس شفیعی شهردار اراک و با حضور معاونین، شهرداران مناطق، روسای سازمان های تابعه و مدیران ستادی، با محوریت بررسی برنامه ها و مهم ترین موضوعات مدیریت شهری برگزار گردید.مهندس شفیعی در این نشست از مدیران و …

اخبار
حضور شهردار کلانشهر اراک در سومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند

سومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند با محوریت بررسی تجارب شهرهای هوشمند آسیایی، با حضور مهندس شفیعی شهردار کلانشهر اراک، رضایی رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر و کارشناسان شهرداری اراک، در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد برگزار شد.

اخبار
بازدید شهردار اراک به همراه دادستان و مدیر کل دفتر فنی استانداری مرکزی از پروژه رنگ آمیزی پلکانی منازل شهرک ولیعصر(عج)

مهندس شفیعی شهردار اراک به همراه دکتر قاسمی دادستان و مهندس نوازنی مدیر کل دفتر فنی استانداری مرکزی از پروژه رنگ آمیزی پلکانی منازل کوی ولیعصر(عج) بازدید نمودند. شهردار اراک در این بازدید گفت: از آنجا که بخش بزرگی از منازل شهرک ولیعصر(عج) در مجاورت کمربندی جنوبی قرار گرفته که …