مخازن مکانیزه زیر زمینی مخصوص پسماند، در شهر اراک ساخته و نصب می گردد

اخبار

به گزارش اداره ارتباطات واموربین الملل شهرداری اراک، قناتی سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری اراک در این خصوص گفت: به دستور مهندس شالی بگ سرپرست شهرداری اراک ساخت مخازن مکانیزه زیر زمینی مخصوص پسماند شهری در دستور کار قرار گرفته است.

قناتی افزود: با عنایت به لزوم ساماندهی مخازن سطح شهر در جهت ارتقا بهداشتی و زیست محیطی محیط شهری و حفظ سلامت شهروندان و پیشگیری از تبعات اجتماعی – اقتصادی مخازن موجود، ساخت و نصب مخزن مکانیزه زیرزمینی در دستور کار سازمان مدیریت پسماند قرار گرفته است.

وی خاطر نشان ساخت: شهر اراک پس از اصفهان دومین شهر در سطح کشور می باشد که اقدام به ساخت و جایگذاری مخازن مکانیزه نموده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار
برگزاری جلسه شورای اداری شهرداری

یکی دیگر از سری جلسات شورای اداری شهرداری در سال ۹۸، به ریاست مهندس شفیعی شهردار اراک و با حضور معاونین، شهرداران مناطق، روسای سازمان های تابعه و مدیران ستادی، با محوریت بررسی برنامه ها و مهم ترین موضوعات مدیریت شهری برگزار گردید.مهندس شفیعی در این نشست از مدیران و …

اخبار
حضور شهردار کلانشهر اراک در سومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند

سومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند با محوریت بررسی تجارب شهرهای هوشمند آسیایی، با حضور مهندس شفیعی شهردار کلانشهر اراک، رضایی رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر و کارشناسان شهرداری اراک، در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد برگزار شد.

اخبار
بازدید شهردار اراک به همراه دادستان و مدیر کل دفتر فنی استانداری مرکزی از پروژه رنگ آمیزی پلکانی منازل شهرک ولیعصر(عج)

مهندس شفیعی شهردار اراک به همراه دکتر قاسمی دادستان و مهندس نوازنی مدیر کل دفتر فنی استانداری مرکزی از پروژه رنگ آمیزی پلکانی منازل کوی ولیعصر(عج) بازدید نمودند. شهردار اراک در این بازدید گفت: از آنجا که بخش بزرگی از منازل شهرک ولیعصر(عج) در مجاورت کمربندی جنوبی قرار گرفته که …