نصب ۸ هزار متر ریسه مشکی در مناطق مختلف اراک

اخبار

به گزارش اداره ارتباطات و اموربین الملل شهرداری اراک، سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری اراک گفت: عملیات نصب المان های ایام سوگواری حضرت فاطمه(س) که توسط تیم کارشناسی سازمان طراحی شده بود، صورت گرفت.

کشاورزیان اظهار داشت : ایجاد محیطی مناسب در ایامی که برای شهروندان از جایگاه ویژه برخوردار است، حائز اهمیت و باید مورد توجه قرار بگیرد و توجه به این مهم در ایجاد حس تعلق بین شهروندان نسبت به محیط زندگی موثر است.

وی بیان کرد: بر این اساس المان های مربوط به ایام سوگواری بانوی دو عالم طراحی و در سطح شهر نصب گردیده است. ۹ المان،۵۵۰ پرچم اهتزازی و ۸ هزار متر ریسه در مناطق مختلف اراک توسط تیم اجرایی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری اراک نصب شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار
برگزاری جلسه شورای اداری شهرداری

یکی دیگر از سری جلسات شورای اداری شهرداری در سال ۹۸، به ریاست مهندس شفیعی شهردار اراک و با حضور معاونین، شهرداران مناطق، روسای سازمان های تابعه و مدیران ستادی، با محوریت بررسی برنامه ها و مهم ترین موضوعات مدیریت شهری برگزار گردید.مهندس شفیعی در این نشست از مدیران و …

اخبار
حضور شهردار کلانشهر اراک در سومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند

سومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند با محوریت بررسی تجارب شهرهای هوشمند آسیایی، با حضور مهندس شفیعی شهردار کلانشهر اراک، رضایی رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر و کارشناسان شهرداری اراک، در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد برگزار شد.

اخبار
بازدید شهردار اراک به همراه دادستان و مدیر کل دفتر فنی استانداری مرکزی از پروژه رنگ آمیزی پلکانی منازل شهرک ولیعصر(عج)

مهندس شفیعی شهردار اراک به همراه دکتر قاسمی دادستان و مهندس نوازنی مدیر کل دفتر فنی استانداری مرکزی از پروژه رنگ آمیزی پلکانی منازل کوی ولیعصر(عج) بازدید نمودند. شهردار اراک در این بازدید گفت: از آنجا که بخش بزرگی از منازل شهرک ولیعصر(عج) در مجاورت کمربندی جنوبی قرار گرفته که …