کمبود ۱۰۰ نیروی آتش نشان در استان مرکزی

اخبار

به گزارش اداره ارتباطات و اموربین الملل شهرداری اراک، رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک گفت: استان مرکزی با کمبود ۱۰۰ نیروی آتش نشان مواجه است.

آقازیارتی در نشست صمیمی با استاندار مرکزی اظهار کرد: سازمان آتش نشانی در محورهای عملیات، آموزش و پیشگیری فعالیت دارد  و هرچه بتوان در بخش های آموزش و پیشگیری قوی‌تر عمل کرد در نتیجه شمار عملیات‌ها کاهش پیدا خواهد کرد.

وی افزود: بازرسی از تمام مراکز عمومی و پرتردد و واحدهای تجاری صورت گرفته و اخطارهای لازم نیز ابلاغ شده است که در این راستا خوشبختانه موارد ناایمن کاهش پیدا کرده و مالکین به برطرف کردن موارد ناایمن برآمده‌اند.

وی ادامه داد: سازمان آتش نشانی اراک توان تهیه نردبان ۶۸ متری را ندارد و برای دسترسی به ساختمان‌های بلند به دو نردبان ۶۸ متری نیاز است، همچنین نیاز به ۲۰ نیرو در این سازمان احساس می‌شود که باید پیگیری‌های لازم در این رابطه انجام شود.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار
برگزاری جلسه شورای اداری شهرداری

یکی دیگر از سری جلسات شورای اداری شهرداری در سال ۹۸، به ریاست مهندس شفیعی شهردار اراک و با حضور معاونین، شهرداران مناطق، روسای سازمان های تابعه و مدیران ستادی، با محوریت بررسی برنامه ها و مهم ترین موضوعات مدیریت شهری برگزار گردید.مهندس شفیعی در این نشست از مدیران و …

اخبار
حضور شهردار کلانشهر اراک در سومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند

سومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند با محوریت بررسی تجارب شهرهای هوشمند آسیایی، با حضور مهندس شفیعی شهردار کلانشهر اراک، رضایی رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر و کارشناسان شهرداری اراک، در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد برگزار شد.

اخبار
بازدید شهردار اراک به همراه دادستان و مدیر کل دفتر فنی استانداری مرکزی از پروژه رنگ آمیزی پلکانی منازل شهرک ولیعصر(عج)

مهندس شفیعی شهردار اراک به همراه دکتر قاسمی دادستان و مهندس نوازنی مدیر کل دفتر فنی استانداری مرکزی از پروژه رنگ آمیزی پلکانی منازل کوی ولیعصر(عج) بازدید نمودند. شهردار اراک در این بازدید گفت: از آنجا که بخش بزرگی از منازل شهرک ولیعصر(عج) در مجاورت کمربندی جنوبی قرار گرفته که …