رفع مشکل عابر پیاده مقابل منطقه گردشگری دره گردو

اخبار

پیرو درخواست های مردمی و گزارش های واصله، مشکل پل عابر پیاده مقابل منطقه گردشگری دره گردو، امروز توسط عوامل اجرایی و عمرانی شهرداری اراک برطرف و هم اکنون قابل استفاده شهروندان می باشد.

لازم به ذکر است، در صورت وجود مشکلات از این قبیل، شهروندان می توانند از طریق شماره تماس های ۳۳۱۳۰۱۳۷ و ۳۳۱۲۴۸۲۰ با اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارتباط برقرار نموده و موارد را اعلام نمایند و پس از رفع مشکل، گزارش آن در همین کانال به اطلاع شهروندان می رسد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار
برگزاری جلسه شورای اداری شهرداری

یکی دیگر از سری جلسات شورای اداری شهرداری در سال ۹۸، به ریاست مهندس شفیعی شهردار اراک و با حضور معاونین، شهرداران مناطق، روسای سازمان های تابعه و مدیران ستادی، با محوریت بررسی برنامه ها و مهم ترین موضوعات مدیریت شهری برگزار گردید.مهندس شفیعی در این نشست از مدیران و …

اخبار
حضور شهردار کلانشهر اراک در سومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند

سومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند با محوریت بررسی تجارب شهرهای هوشمند آسیایی، با حضور مهندس شفیعی شهردار کلانشهر اراک، رضایی رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر و کارشناسان شهرداری اراک، در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد برگزار شد.

اخبار
بازدید شهردار اراک به همراه دادستان و مدیر کل دفتر فنی استانداری مرکزی از پروژه رنگ آمیزی پلکانی منازل شهرک ولیعصر(عج)

مهندس شفیعی شهردار اراک به همراه دکتر قاسمی دادستان و مهندس نوازنی مدیر کل دفتر فنی استانداری مرکزی از پروژه رنگ آمیزی پلکانی منازل کوی ولیعصر(عج) بازدید نمودند. شهردار اراک در این بازدید گفت: از آنجا که بخش بزرگی از منازل شهرک ولیعصر(عج) در مجاورت کمربندی جنوبی قرار گرفته که …