ساخت المان های دهه ولایت جهت نصب در سطح شهر اراک

اخبار

به مناسبت آغاز دهه ولایت سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری اراک نسبت به آذین‌بندی، نورپردازی معابر اصلی و همچنین نصب المان های مناسب با این دهه در سطح شهر اقدام نموده است.

به مناسبت فرارسیدن دهه ولایت ساخت المان های شهری ویژه این دهه پس از طراحی و نظارت کارشناسان مربوطه توسط عوامل اجرایی ساخته و رنگ آمیزی شد.در حال حاضر عملیات ساخت و رنگ‌آمیزی  این المان‌ها در حال آماده شدن است و با آغاز این دهه المان‌های مذکور در سطح شهر نصب خواهد شد.

لازم به ذکر است که سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری اراک در نظر دارد با ساخت و نصب این المان ها ضمن گرامیداشت مقام والای امامت و ولایت، سهمی در حفظ و نگهداری این اعیاد بزرگ داشته باشد.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار
برگزاری جلسه شورای اداری شهرداری

یکی دیگر از سری جلسات شورای اداری شهرداری در سال ۹۸، به ریاست مهندس شفیعی شهردار اراک و با حضور معاونین، شهرداران مناطق، روسای سازمان های تابعه و مدیران ستادی، با محوریت بررسی برنامه ها و مهم ترین موضوعات مدیریت شهری برگزار گردید.مهندس شفیعی در این نشست از مدیران و …

اخبار
حضور شهردار کلانشهر اراک در سومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند

سومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند با محوریت بررسی تجارب شهرهای هوشمند آسیایی، با حضور مهندس شفیعی شهردار کلانشهر اراک، رضایی رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر و کارشناسان شهرداری اراک، در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد برگزار شد.

اخبار
بازدید شهردار اراک به همراه دادستان و مدیر کل دفتر فنی استانداری مرکزی از پروژه رنگ آمیزی پلکانی منازل شهرک ولیعصر(عج)

مهندس شفیعی شهردار اراک به همراه دکتر قاسمی دادستان و مهندس نوازنی مدیر کل دفتر فنی استانداری مرکزی از پروژه رنگ آمیزی پلکانی منازل کوی ولیعصر(عج) بازدید نمودند. شهردار اراک در این بازدید گفت: از آنجا که بخش بزرگی از منازل شهرک ولیعصر(عج) در مجاورت کمربندی جنوبی قرار گرفته که …